Start "Wega" zaprasza

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Klub Wega zaprasza
I Ty możesz zostać Pomocnikiem Św. Mikołaja
środa, 20 listopada 2013 10:44

List pomocnika Mikołaja


Z każdym rokiem trudniej zostać pomocnikiem św. Mikołaja, choć grzecznych dzieci, których szanse na jedyny świąteczny prezent topnieją niczym bałwan w pełnym słońcu, przybywa.

Dlatego desperacko szukamy sprzymierzeńców, którzy są w stanie wesprzeć szlachetną ideę biskupa z Miry. Liczy się każdy datek, dar rzeczowy, słodycze, przybory szkolne, zabawki, gadżety, każda osobiście przygotowana paczuszka.

Więcej…
 
KLub "Wega" zaprasza!
środa, 30 października 2013 22:10


Papież Jan Paweł IIWystawa Santo Subito!

35. rocznica wyboru kardynała, metropolity krakowskiego Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową (16.10), wspomnienie błogosławionego Jana Pawła II (22.10), imieniny Karola (4.11)– to co najmniej 3 okazje, by przypomnieć sylwetkę, życie i dzieło wybitnego Polaka, wyrazić podziw dla jego dokonać i charyzmy oraz zadumać się nad przemijaniem rzeczy doczesnych w konfrontacji z nieubłaganą wiecznością.

Więcej…
 
Powitanie jesieni
poniedziałek, 30 września 2013 11:10

MCKiS "Wega" i LKS "Ciężkowianka"


Radośni uczestnicy Święta JesieniŚwięto Jesieni w Ciężkowicach!

Nazajutrz po rozpoczęciu kalendarzowej jesieni ciężkowickie kluby „Wega” MCKiS oraz LKS „Ciężkowianka” witały złotą polską jesień podczas plenerowego Święta Jesieni. Podobnie hucznie świętuje się w Cieżkowicach nadejście tej pory roku od przeszło dekady. Impreza rozpoczęła się przed godziną 10 rano i trwała blisko 4 godziny, a wzięło w niej udział ok. 180  uczestników: dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz gości specjalnych- przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 4 jesień witali: uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 (I c, II a, II b), Gimnazjum nr 11 oraz innych jaworznickich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wychowawcy, rodzice, dziadkowie i opiekunowie wraz z dziećmi z dzielnicy, a także strażacy OSP Ciężkowice.

Więcej…
 
LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, „Wega” MCKiS


Dyrektor MCKiS oraz Wicewojewoda ŚląskiFestyn Pierwszej Pomocy

Dobrą tradycją stają się w Ciężkowicach festyny z przesłaniem. W poprzednią niedzielę za motyw przewodni posłużyła szczytna idea uczczenia Światowego Dnia Pierwszej Pomocy. Festyn Pierwszej Pomocy zorganizowany wspólnie przez LKS “Ciężkowianka”, Miejskie Centrum Kultury i Sportu, klub „Wega” MCKiS oraz Zarząd  Rejonowy PCK w Jaworznie, w ciągu 13. godzin trwania w trzech lokalizacjach podzielony na 3 bloki tematyczne (zdrowie, sport, zabawa), zgromadził blisko 800 osób.

Więcej…
 
Akcja lato 2013 - odsłona druga

MCKiS "WEGA", LKS "Ciężkowianka"


WEGA FUN PACK- kontynuacja

W AkquaparkuDrugi tydzień sierpniowego bloku zajęć wakacyjnych WEGA FUN PACK, przygotowanych przez klub środowiskowy „Wega” i klub  LKS „Ciężkowianka” Jaworzno dla dzieci, które spędzają okres letniej kanikuły w mieście, przyniósł wytchnienie od afrykańskich upałów. W zajęciach uczestniczyło od 30 do 40 uczestników w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Więcej…
 
"Wega" - tu jak zwykle ciekawie i wesoło
wtorek, 13 sierpnia 2013 20:59

“Wega” MCKiS, LKS “Ciężkowianka”


WEGA FUN PACK- spaleni słońcem

Przed kinemZakończył się pierwszy tydzień sierpniowego bloku zajęć, przygotowanych w ramach akcji Lato w mieście przez kluby „Wega” MCKiS oraz LKS „Ciężkowiankę”, pod wspólnym hasłem WEGA FUN PACK. W zajęciach uczestniczyło dziennie od 30 do 40 osób od 4 roku życia (najmłodsi z rodzicem lub opiekunem). Klubowicze spędzili go w afrykańskich upałach.

Więcej…
 
W "Wedze" jak zwykle gorąco ...
wtorek, 30 lipca 2013 22:18


Rozgrzewka przed akcjąFREESTYLOWY LIPIEC W WEDZE

Hasło Ruch to zabawa stanowiło dominantę  pierwszego wakacyjnego miesiąca w klubie środowiskowym „Wega”. Przez cały lipiec trwały zajęcia podzielone na tygodniowe bloki tematyczne, zmodyfikowane zainteresowaniami i wiekiem uczestników oraz kapryśną aurą. Najmłodsi  uczestnicy (4-5.latki) bawili się pod opieką rodzica/dziadka, najstarsi - studenci - pomagali w charakterze wolontariuszy.

Więcej…
 
Dni Jaworzna 2013 - wielki festyn w Ciężkowicach


Festyn rodzinnyOtwarcie festynu w Wedze

Podobnie jak w ubiegłym roku preludium do obchodów „Dni Jaworzna” dały imprezy dzielnicowe. W niedzielę 9 czerwca bawiły się Ciężkowice podczas Festynu Rodzinnego, zorganizowanego przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, klub „Wega” oraz LKS „Ciężkowianka”. Impreza, podzielona na kilka bloków tematycznych (rekreacyjno-sportowy, zabawowy, familijny, koncertowy, stanowiska rekreacyjne) trwała blisko 10 godzin, a wzięło w niej udział wg różnych szacunków łącznie ok. 1000 dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 5 z 6