Start "Wega" zaprasza

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Klub Wega zaprasza

Zaproszenie na Dzien Niezapominajki - afiszDzień Niezapominajki - zaproszenie

Kluby "Wega" MCKiS i LKS "Ciężkowianka" Jaworzno  zapraszają młodych ludzi na obchody Dnia Niezapominajki.

Więcej…
 
Dzien Gier Bez Prądu w "Wedze"
Wpisany przez Administrator   

Zaproszenie


Jak informuje nas plakat 8 maja w "Wedze" odbył się Dzień Gier Bez Prądu. Warto obejrzeć poniższą galerię zdjęć z tego wydarzenia ...

 

Więcej…
 
Karol Pniak pilot z Jaworzna
czwartek, 24 kwietnia 2014 21:30

 

Karol Pniak - źródło Dziennik Zachodni

Niezapomniany Bohater

Muzeum Miasta Jaworzna - przyjazne, pełne wspomnień i powrotu do przeszłości miejsce. My - uczniowie klasy 2a

 

ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie wraz z wychowawcą- jesteśmy tutaj częstymi  bywalcami. Major, pilot Karol Pniak - Jaworznianin, as przestworzy. To właśnie tę wybitną postać  mieliśmy  okazję poznać dzięki trwającej do końca maja wystawie. Wystawa została przygotowana we współpracy z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, z którego zbiorów pochodzą unikatowe eksponaty prezentowane w muzeum.

Więcej…
 
Piosenka jest dobra na wszystko!

Zespół wokalny ze szkoły nr 18


Reprezentacja zespołu wokalnego „Ćwierćnutki” z klasy 2a SP 18 w Jaworznie, działającego w Młodzieżowym Domu Kultury  w Jaworznie wystąpiła 3  kwietnia br.  podczas Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Szkolnej JAWOR 2014. Festiwal to naprawdę prestiżowa impreza! Uczniowie klasy 2a uczestniczący w zajęciach śpiewu,  mieli okazję zaprezentować dwa utwory „Bardzo zielona piosenka ” i „Festiwal w zoo”. Przygotowania do Przeglądu Form Muzycznych trwały długo…

Więcej…
 
Kultywujemy rodzime tradycje

Pisankowe rękodzieło

 
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 31 marca 2014 09:40

„Wega” MCKiS, LKS „Ciężkowianka”Gry planszowe


 

Bez prądu w Ciężkowicach

W czwartek 27 marca kluby  Wega MCKiS i LKS „Ciężkowianka” w Ciężkowicach gościły sklep Morigal.pl, który zaproponował dzieciom i młodzieży niedocenianą w czasach rozwijającej się techniki rozrywkę - GRY BEZ PRĄDU.

Więcej…
 
Konkurs Piosenki Dziecięcej
poniedziałek, 31 marca 2014 09:32


Szkolne Eliminacje  Konkursu Piosenki Dziecięcej „ Jaworek 2014” w SP 18

Laureaci konkursuChór dziecięcy „ĆWIERĆNUTKI” SP18/MDK  wraz z opiekunami byli organizatorami Szkolnych Eliminacji Konkursowych Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2014”. W tym roku tematem przewodnim są : „I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate". Te, co skaczą i fruwają… czyli cała rzecz o zwierzętach”. Wszyscy uczniowie klas 1,2 i 3 przygotowali wspaniałe utwory. Pięcioosobowe reprezentacje klas oceniało profesjonalne Jury w składzie: pani Irena Skakuj- dyrygent chóru „Sokół” w Jaworznie, pani Wiesława Rączka- pracownik MCKiS oraz członkini zespołu „Dąbrowianki” , a także pani Maria Koziarz- studentka filologii rosyjskiej, aktorka Zespołu Teatralnego Młodych, którzy w 2012 roku zajęli  III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Krakowie za sztukę „O mały włos”. Zaproszonym gościom przewodniczyła wicedyrektor szkoły pani Bożena Otrębska.

Więcej…
 
Topienie Marzanny
poniedziałek, 24 marca 2014 09:37

„Wega” MCKiS, LKS „Ciężkowianka”

Palenie marzannyWiosenny obyczaj

Wiosna! Ach to ty…

Topienie marzanny to starosłowiański zwyczaj. Rodzinnie, przy dźwiękach bębenka i fujarek najmłodsi ciężkowianie w asyście rodziców i opiekunów z klubu „Wega” MCKiS i LKS „Ciężkowianka” odprowadzili w piątek 21 marca klubową marzannę nad Łużnik, kultywując rodzime tradycje.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 3 z 6