• 3-0 Warzecha T. 49”
  • 3-1 Nowak A. 63'
  • 4-1 Dziurowicz 86'

Skład „Ciężkowianki”: Kotyza- Radomski D.(70' Nowak), Bulga, Jochymek, Barański(60' Radomski M.) - Woźniak (60' Pieczka), Biel, Warzecha T, Rzeszutko, Fijołek (60' Warzecha K.) - Podralski (70'Dziurowicz). Trener Wojciech Tomasiewicz.
Niewątpliwie „Ciężkowianka” z racji zajmowanego miejsca w tabeli chrzanowskiej klasy „A” była faworytem sobotniej konfrontacji. Teoretycznie mecz w Lgocie miał być dla drużyny z Jaworzna teoretycznie łatwy i przyjemny, ponieważ gospodarze okupują ostatnie miejsce w tabeli. Jednak jak uczy historia wzajemnych konfrontacji między oboma drużynami mecze rozgrywane w Lgocie zawsze były spotkaniami, które wywoływały sporo emocji.

Początek należał do ciężkowickiego teamu, który szybko objął prowadzenie po składnej akcji i wykończeniu Tomasza Warzechy. Gospodarze jednak nie mieli zamiaru oddawać łatwo pola gry i robili wszystko co mogli dążąc do wyrównania. Z kolei po strzałach z dystansu Biela, Podralskiego, Rzeszutki czy Warzechy piłka albo mijała bramkę, albo padała łupem dobrze dysponowanego golkipera „Korony.” Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Rzeszutko wyprowadził jaworznian na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej odsłonie W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Kolejny gol Tomka Warzechy sprawił, iż trener Tomasiewicz mógł dokonać  zmian w składzie. W 63 minucie ambitnie grający gospodarze za sprawą Andrzeja Dziedzica zdobyli honorową jak się później okazało bramkę. Jednak w końcówce meczu wprowadzony do gry Dziurowicz ustala końcowy rezultat spotkania na 4:1. Wyjazdowa wygrana sprawiła, iż „Ciężkowianka” awansowała na trzecie miejsce w ligowej tabeli.
Zaś już w najbliższą sobotę 6 października ciężkowicki team dysponujący najlepszą defensywą w lidze  (8 straconych bramek) podejmuje liderujący „Start” Kamień ( dysponujący najskuteczniejszym atakiem 43 strzelone bramki) do którego traci cztery punkty. Początek meczu o godzinie 16.00. Mecz ten ma tym większe znaczenie, że decyzją Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie awans do klasy okręgowej uzyskają dwie drużyny, więc jest o co walczyć. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji? (iw)