Start Piłka halowa VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2016

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2016

VIII Halowy Turniej DzieciLKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie to organizatorzy tegorocznego VIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci.

Impreza odbyła się w hali  sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 w niedzielę 27 listopada  2016 roku, w godzinach 8.00-15.30. Była ona rozgrywana w  kategoriach wiekowych żaków, orlików oraz młodzików. W imprezie wzięły udział nie tylko drużyny z Jaworzna ale także e Śląska  i Małopolski.

Turniej jest imprezą cykliczną i odbywa się co roku na przełomie listopada i grudnia, będąc kontynuacją organizowanych przez LKS „Ciężkowianka” oraz klub MCKiS „Wega” turniejów w kategorii trampkarzy.

Przedsięwzięcie  zostało wsparte ze środków budżetowych Gminy Jaworzno.

Obejrzyjmy relacje na innych portalach:

Obejrzyjmy film wideo z imprezy, ze strony www.jaw.pl >>

 

Ostateczna kolejność (wg. www.jaw.pl):

I. Żaki- rocznik 2008 i młodsi

  1. LKS „Ciężkowianka” Jaworzno 9 pkt, bramki 11-1
  2. MKS”Triumf” Alwernia 4 pkt, bramki 2-6
  3. JSP „Szczakowianka” Jaworzno 3 pkt, bramki 5-7
  4. KS „Zagórzanka” Zagórze 1 pkt, bramki 1-5

Najlepszy zawodnik turnieju Szymon Pstraś (LKS”Ciężkowianka”)
Najlepsi w poszczególnych ekipach: Milan Olej „Ciężkowianka”, Jan Ciszyński Alwernia, Łukasz Winiarski „Szczakowianka”, Jakub Martyka „Zagórzanka” Zagórze.

II. Orliki rocznik 2006 i młodsi

  1. LKS „Promyk” Bolęcin
  2. JSP „Szczakowianka” Jaworzno
  3. LKS”Ciężkowianka” Jaworzno
  4. KS”Górnik” Jaworzno

Najlepszy zawodnik turnieju Patryk Zając (LKS”Promyk” Bolęcin)
Najlepsi w poszczególnych teamach: Karol Trębacz Bolęcin, Kacper Żak „Szczakowianka”, Jan Machejek „Ciężkowianka”, Szymon Dmytrenka „Górnik”

III. Młodziki rocznik 2004 i młodsi

  1. LKS „Ciężkowianka”
  2. MKS „Siemianowiczanka- Rosomak” Siemianowice Śląskie
  3. JSP „Szczakowianka” Jaworzno
  4. Akademia Piłkarska 21 Trzebinia

Najlepszy zawodnik turnieju Michał Kucharski (LKS”Ciężkowianka”)
Najlepszy bramkarz turnieju Michał Glimos (LKS „Ciężkowianka”)
Najlepsi w poszczególnych drużynach: Mateusz Kominiak „Ciężkowianka”, Mateusz Korc „Siemianowiczanka”, Wojciech Wosik „Szczakowianka” oraz Jakub Kozioł Akademia Piłkarska 21 Trzebinia.