Start "Wega" zaprasza W "Wedze" jak zwykle gorąco ...

Wszystkiego najlepszego w roku 2019

Wszystkiego  najlepszego w roku 2020

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
W "Wedze" jak zwykle gorąco ...
wtorek, 30 lipca 2013 22:18


Rozgrzewka przed akcjąFREESTYLOWY LIPIEC W WEDZE

Hasło Ruch to zabawa stanowiło dominantę  pierwszego wakacyjnego miesiąca w klubie środowiskowym „Wega”. Przez cały lipiec trwały zajęcia podzielone na tygodniowe bloki tematyczne, zmodyfikowane zainteresowaniami i wiekiem uczestników oraz kapryśną aurą. Najmłodsi  uczestnicy (4-5.latki) bawili się pod opieką rodzica/dziadka, najstarsi - studenci - pomagali w charakterze wolontariuszy.

Mega bańki mydlane, puszczanie latawców, uliczny rysunek, zabawy na wolnym powietrzu, gry świetlicowe, szlifowanie ping-pongowych umiejętności i celnego oka, a dla najmłodszych kolorowanki- to klubowa codzienność. Bywalców pochłaniała Letnia szkółka przetrwania oraz konkursowa Rywalizacja i relaks. Zajmowały ich Rozmaitości w kuchni. Jedno z popołudni wypełniły gry bez prądu pod opieką Roberta Gacy (na powtórkę będzie można liczyć w sierpniu). Gościnną przystań odnaleźli pątnicy z Suszca. Klub ponownie odwiedziły siostry Goławskie, opowiadając o kulisach show biznesu i najbliższych planach artystycznych. Choć nie były to jedyne bliźniaczki goszczące w tym miesiącu w klubie. Sześcioletnie Wiktoria i Weronika po raz pierwszy asystowały w kuchni przy naleśnikach. Swoich amatorów znalazła Letnia szkoła sztuk walk, odbywająca się pod opieką instruktorów klubu KS „Fighting” Jaworzno- Marcina Sobieskiego i Rafała Wiernka.

Zajęcia odbywały się we współpracy z LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, przy wolontariackim wsparciu, które stanowili  m.in.: Anna Gajęcka, Katarzyna Ciołczyk, Paulina Madejczyk, Artur Kępka i Daniel Porc. Natomiast 5 sierpnia w poniedziałek rozpoczyna się w klubie wypoczynek zorganizowany- Wega Fun Pack. (ow)